تماس با دکوراسبون ایرانیان

نصب و فروش کاغذ دیواری اتاق خواب

Home/مقالات کاغذ دیواری/نصب و فروش کاغذ دیواری اتاق خواب

نصب و فروش کاغذ دیواری اتاق خواب

فروش و نصب انواع کاغذ دیواری اتاق خواب

انتخاب کاغذ دیواری برای هر مکان نیازمند دقت و توجه خاصی می باشد و باید با دقت و وسواس به این موضوع پرداخته شود. یکی از این مکانها که باید توجه ویژه ای به پوشش آن داشت، اتاق خواب ها هستند. به همین منظور در این مقاله قصد داریم بیشتر به انتخاب کاغذ دیواری مناسب برای اتاق خواب بپردازیم و شما را با نکات مهمی در این زمینه بیشتر آشنا کنیم.

 

نکات مهم در انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب

  1. رنگ کاغذ دیواری

 یکی از فاکتورهای مهم برای اتاق خواب، انتخاب رنگ مناسب می باشد. همه می دانیم که اتاق خواب مکانی برای استراحت و آرامش است، بنابراین رنگ های خیلی زننده و پرهیجان و طرح هایی که سبب آشفتگی ذهن می شوند به هیچ عنوان نباید در این مکان بکار برده شوند. در عوض رنگ های ملایم و طرح های آرامش بخش به ریلکس شدن و داشتن خوابی آرام بسیار کمک می کند و انتخاب مناسبی می باشد. البته باید طرح و رنگ انتخابی با سلیقه و دکوراسیون اتاق خواب نیز هماهنگ باشد. اگر رنگ غالب دکوراسیون اتاق خواب سفید باشد، کاغذ دیواری های آبی وسفید طرح دار فضایی شیک و منحصر بفرد به محیط می بخشد و فضا را به طور کامل دگرگون می سازد.

همچنین می توان از ترکیب دو نوع کاغذ دیواری برای اتاق خواب استفاده کرد و کمی خلاقیت را بعنوان چاشنی به آن افزود. برای مثال می توان از کاغذ دیواری طرح دار و ساده در کنار هم بهره برد. این ایده برای اتاق خواب های کوچک مناسب می باشد چرا که معمولا طرح های درشت و یا رنگ های کمی تیره اتاق خواب را کوچکتر نشان می دهد. ولی می توان با ترکیب کاغذ دیواری ساده در کنار نوع طرح دار آن هم زیبایی و هم هماهنگی را یکجا تجربه کرد. ترکیب رنگ طوسی و صورتی در تم اتاق خواب فضایی مدرن را به نمایش خواهد گذاشت و نوعی آرامش ملیح را به همراه دارد و بسیار پرطرفدار نیز می باشد.

  1. طرح کاغذ دیواری

متراژ اتاق خواب تا حد زیادی تعیین کننده طرح های انتخابی است. اگر اتاق خواب کوچک باشد طرح های شلوغ و درشت اصلا مجاز به استفاده نیستند مگر اینکه همانطور که گفته شد فقط برای یکی از دیوارها و به صورت ترکیبی بکار برده شود. کاغذ دیواری ها طرح ها و رنگ های بسیار زیاد و متنوعی دارند که می توان با انتخاب های درست، فضای کوچک اتاق خواب را حتی کمی بزرگتر جلوه داد. مثلا بعضی از کاغذ دیواری ها با طرح های هندسی علاوه بر اینکه محیط را مانند کاغذ دیواری های گلدار شلوغ نشان نمی دهند می توانند به طویل نشان دادن طول و عرض اتاق نیز کمک کنند و نوعی خاص از سکون و آرامش را ابراز کنند.

همینطور می توان  ترکیب رنگ و کاغذ دیواری را برای اتاق خواب های کوچک پیشنهاد داد.

کاغذ دیواری اتاق خواب

اما آنچه شرکت تزیینات ساختمانی ایرانیان برای مستر اتاق خواب ها توصیه می کند این است که از کاغذ دیواری های طرح سلطنتی و شلوغ و طرح های نقره ای و طلایی استفاده کنید. چرا که این اتاق خواب ها به قدر کافی فضا برای مانور دادن دارند و استفاده از طرح های سلطنتی محیطی شاهانه و مدرن را تداعی می کند. نکته مهمی که باید در انتخاب طرح در نظر بگیرید این است که، طرح های مد روز را انتخاب نکنید چون باید خیلی زود کاغذ دیواری را عوض کنید و اگر توان مالی زیادی نداشته باشید مجبورید سال ها یک طرح از مد افتاده را تحمل کنید.

  1. جنس کاغذ دیواری

جنس کاغذ دیواری یکی از فاکتورهایی است که توجه به آن حائز اهمیت است. سعی کنید برای اتاق خواب کاغذ دیواری هایی را انتخاب کنید که قابلیت شستشو داشته باشند تا حداقل سالی یک بار بتوانید به نظافت آن ها بپردازید. همچنین ضدخش و ضد پارگی هم باشند چرا که با جا به جایی و تغییر دکوراسیون دچار آسیب و پارگی نشوند. اما اگر از آن دسته افرادی هستید که تمایل دارید هرساله فضایی جدید را تجربه کنید، کاغذ دیواری این امکان را به شما می دهد تا با طرح و رنگ جدید، فضای اتاق خوابتان را بکلی دگرگون سازید و از این تفاوت لذت ببرید. در اینصورت پیشنهاد شرکت تزیینات ساختمانی ایرانیان را بپذیریدو از کاغذدیواری های ارزان قیمت استفاده کنیدتا با صرف هزینه مناسب تحول بزرگ را در مدت زمان کوتاهی تجربه کنید.

انواع کاغذ دیواری برای اتاق خواب

اتاق خواب مکانی کاملا خصوصی است که استراحت در آن باید سبب کاهش تنش ها و از بین رفتن انرژی های منفی شود. این امر ممکن نمی شود مگر با انتخاب صحیح طرح و رنگ پوشش دیوارها که با دکور این اتاق هماهنگی و هارمونی لازم را ایجاد کند. اگر انتخاب شما برای پوشش دیوارهای اتاق خوابتان کاغذ دیواری است، بهتر است انواع مختلف این محصول را بشناسید تا بتوانید انتخاب شایسته ای داشته باشید.

  • کاغذ دیواری طرح گل

 کاغذ دیواری های گلدار و یا طرح گل، انواع مختلفی دارد که باید بنا به سلیقه، متراژ اتاق، رنگ تم زمینه انتخاب شوند. کاغذ دیواری هایی با گل های درشت و رنگ های پر هیجان مناسب اتاق خواب نمی باشد. برای اتاق خواب بهتر است از کاغذ دیواری هایی با گل های پراکنده و یا کوچک با رنگ های ملیح و خنثی استفاده شود تا ملاحت آن سبب سکون و آرامش فضا باشد. می توانید رنگ گل کاغذ دیواری را با تم اتاق خوابتان ست کنید و انرژی طبیعت را به اتاق تان دعوت کنید و از آن لذت ببرید. همینطور می توانید از نوع گل درشت این پوشش به صورت ترکیبی با کاغذ دیواری های ساده بهره ببرید و نوعی انرژی محرک در محیط داشته باشید.

  • کاغذ دیواری های اسپرت

کاغذ دیواری اسپرت با داشتن طرح ها و شکل های فانتزی و جذاب به راحتی با دکوراسیون سبک مدرن هماهنگ می شود و یکی از پر طرفدارترین نوع کاغذ دیواری برای اتاق خواب است چرا که با هر نوع چیدمانی ست می شود. طرح های کاغذ دیواری اسپرت خیلی خاص و منحصر بفرد است که در دیگر پوشش ها کمتر دیده می شود. رنگ های سرزنده و شاد و طرح های متنوع این پوشش، انواع سلیقه ها را پاسخ گو می باشد.

کاغذ دیواری اتاق خواب

  • کاغذ دیواری های سه بعدی با طرح منظره و طبیعت

کاغذ دیواری های سه بعدی و پوستری طرفداران بی شماری را تا بحال به خود جذب کرده و بسیار محبوب نیز می باشد. استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی برای اتاق خواب، یک انتخاب خاص است. برای اینکه فضای آرامش بخش اتاق خواب حفظ شود بهتر است از رنگ های ملایم و روشن این پوشش استفاده کنید. از طرفی لازم است به طرح و رنگ وسایل نیز توجه کنید تا دکوراسیونی بی نظیر داشته باشید. انتخاب طرح طبیعت و مناظر چشم نواز حس نشاط و آرامش را بر فضا حاکم می کند. دیدن مناظر طبیعی از جنگل و دریا تا حدودی انرژی های منفی و خستگی ها را از بدن دور می کند و بعد از بیداری با مشاهده این مناظر، حس نشاط و طراوت سبب جریان انرژی می شود.

اما اگر از آن دست افرادی هستید که هیچ کدام از این طرح ها را نمی پسندید و ترجیح می دهید اتاق خوابی ساده و آرام داشته باشید، پیشنهاد شرکت تزیینات ساختمانی ایرانیان به شما انتخاب کاغذ دیواری هایی با تم خنثی می باشد. این نوع پوشش دیوارها شما را برای رسیدن به سطح انرژی مورد نظرتان همراهی می کند. همینطور کاغذ دیواری های ساده با رنگ های ملایم، شما را به استانداردهای مورد نظرتان نزدیک می کند.

  • انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری مناسب

برای انتخاب کاغذ دیواری مناسب باید به مواردی نظیر متراژ اتاق، طرح کاغذ دیواری، تم دکوراسیون، سلیقه شخصی، جنس و رنگ این پوشش توجه شود. اگر اتاق خواب کوچک باشد مسلما رنگ های روشن و خنثی اولین گزینه پیشنهادی محسوب می شود اما تنها انتخاب نیست. می توانید به کمک مشاورین شرکت تزیینات ساختمانی ایرانیان از ترفندهای مخصوصی برای بزرگ تر نشان دادن فضا، طرح مورد علاقه تان را در اتاق خواب پیاده کنید. خوشبختانه تنوع این پوشش محبوب به قدری زیاد است که به راحتی با راهنمایی مشاورین می توانید انتخاب مناسبی داشته باشید.

  • قیمت کاغذ دیواری های ایرانی

کاغذ دیواری های ایرانی علاوه بر اینکه از کیفیت خوبی برخوردارند با قیمت های مناسبی در شرکت تزیینات ساختمانی ایرانیان به فروش می رسند. این کاغذ دیواری ها بسته به نوع کیفیت و طراحی که دارند قیمت متفاوتی دارند. معمولا قیمت کاغذ دیواری های ایرانی از رولی ۲۵ و ۴۵ هزار تومان متغیر است. برای اطلاع دقیق از قیمت کاغذ دیواری های ایرانی با مشاورین ما تماس بگیرید. همچنین نصب و فروش انواع کاغذ دیواری های ایرانی و خارجی، نقاشی ساختمان و سایر خدمات ساختمانی را می توانید با کیفیت بالا و هزینه های مناسب از شرکت تزیینات ساختمانی ایرانیان مطالبه کنید.

فروش و نصب کاغذ دیواری

شماره های تماس جهت دریافت قیمت و مشاوره رایگان:

تماس با نقاشی ساختمان ایرانیان تماس با نقاشی ساختمان ایرانیانتماس با نقاشی ساختمان ایرانیان